CESTOVNÉ POISTENIE od Poštovej poisťovne – teraz SÚŤAŽ a 25 % zľava

Chystáte sa na dovolenku a uvažujete nad CESTOVNÝM POISTENÍM? Uzatvorte si ho až do 30. 9. 2017 z pohodlia domova ONLINE a automaticky vás zaradíme do súťaže o 3 CEWE FOTOKNIHY v hodnote 50 eur. Navyše, pri využití programu odmeňovania PENIAZE S5 môžete získať zľavu vo výške 25 %.

Obdobie dovoleniek je v plnom prúde. S očakávaním vytúženej dovolenky si v hlave premietame, ako dobre sa budeme mať už o pár dní. Myslíme na mnoho vecí, ktoré si chceme pobaliť a na ktoré nesmieme zabudnúť. Jednou z vecí, na ktorú by sme nemali zabúdať, je CESTOVNÉ POISTENIE.

S CESTOVNÝM POISTENÍM sa nemusíte obávať neočakávaných nákladov na zdravotnú starostlivosť v zahraničí v prípade choroby alebo úrazu. Zriaďte si ho jednoducho na našej internetovej stránke Poštovej poisťovne.

Uzatvorenie poistenia na našej internetovej stránke zvládne naozaj každý. Aplikácia vás nasmeruje krok za krokom na všetky dôležité otázky. Poistenie je určené na cesty na dovolenku, služobnú cestu alebo brigádu v zahraničí. Vyberáte si z viacerých možností poistného krytia podľa vašich vlastných potrieb a preferencií.

Podľa toho, kde sa vaša dovolenková destinácia nachádza, si volíte z možností Chorvátsko, Európa alebo svet. Podľa toho, aká rozsiahla má byť vaša poistka, si volíte základný, rozšírený alebo komplexný balík poistného krytia.

Základnom každého CESTOVNÉHO POISTENIA je vždy poistenie liečebných nákladov, ktoré pokrýva náklady na ošetrenie u lekára v prípade choroby, prípadné výdavky na lieky, ktoré lekár predpíše, náklady na ošetrenie v prípade úrazu, prevoz do nemocnice, prípadne prevoz do vlasti, ak si to situácia vyžaduje.

Klienti si väčšinou okrem liečebných nákladov poisťujú aj batožinu pre prípad krádeže alebo straty a zodpovednosť za škodu spôsobenú inému. Často sa stáva, že sa batožina pri leteckej preprave poškodí alebo stratí.

Pripoistiť si môžete aj stornovacie poplatky a ak v prípade akútnej choroby alebo úrazu nebudete môcť vycestovať, uhradíme vám náklady vzniknuté stornovaním zájazdu alebo služby.

Pre tých z vás, ktorí na dovolenke neobsedia a radi skúšajú nové adrenalínové a iné nebezpečné športy, bude vhodné pripoistenie rizikových športov a súťažnej činnosti. Ak by sa vám stal úraz v dôsledku vykonávania takéhoto športu, ošetrovacie náklady by bez tohto pripoistenia nemuseli byť uhradené.

Nakoniec už len vyplníte všetky svoje osobné a kontaktné údaje, prípadne údaje osôb, ktoré poisťujete spolu s vami a po zaplatení poistenia dostanete na vami zvolenú e-mailovú adresu všetky potrebné doklady a informácie.

Ak máte účet vedený v Poštovej banke, a.s., môžete využiť 25 % zľavu prostredníctvom programu odmeňovania PENIAZES5. Na stránke www.peniazes5.sk si aktivujte zľavu CESTOVNÉ POISTENIE ONLINE kliknutím na tlačidlo „Chcem ponuku“ a CESTOVNÉ POISTENIE poistenie uhraďte vašou platobnou kartou od Poštovej banky.