Ako si vybrať vhodné cestovné poistenie

  • 14.03.2019
  • Blog
  • -
  • 2 min čítania

Ak sa balíte na cestu do zahraničia či dovolenku, cestovné poistenie by rozhodne nemalo chýbať na vašom zozname, práve naopak - začnite práve ním. Vďaka cestovnému poisteniu ste finančne zabezpečení proti neplánovaným nehodám, ktoré vás môžu postretnúť počas vašej cesty, a vy tak môžete cestovať v pohode, bez zbytočného stresu. Aké cestovné poistenie je teda pre vás to pravé?

Cestovné poistenie pre celú rodinu aj dobrodruhov

Pre krátkodobé cesty do zahraničia (do 60 dní), akými sú napríklad dovolenky či služobné cesty, je ideálnym riešením Cestovné poistenie k platobným kartám. Počet ciest do zahraničia počas celého jedného roka je neobmedzený. Poistiť sa môže individuálna osoba (držiteľ karty) alebo celá rodina (držiteľ karty a jeho rodinní príslušníci) pre ktorých je poistenie platné aj v prípade, že cestujú samostatne.

Na svoje si prídu dobrodruhovia, ktorí túžia spoznávať svet, ale aj tí, ktorí preferujú našu prírodu a hory. Cestovné poistenie k platobným kartám totiž zahŕňa aj zásah Horskej záchrannej služby  na Slovensku.

Cestovné poistenie ONLINE

Tým, ktorí sa potrebujú poistiť len krátkodobo, ponúkame Cestovné poistenie ONLINE, ktoré vás vyjde už od 0,60 EUR na deň a vybavíte ho za pár minút vďaka ONLINE formuláru. Nepodceňte jednodňové výlety či populárne nákupy v  susediacich krajinách a myslite na bezpečnosť za každých okolností. Navyše, ak máte otvorený UŽITOČNÝ ÚČET v Poštovej banke, môžete získať až 20 % zaplateného poistného späť v rámci programu Peniaze s5.